Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Март 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
агентство недвижимости подробное описание Москва

Творча зустріч з українською письменницею Лесею Ворониною

 IMG 0836

  Зранку, 29 березня, у ЦМПБ в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», відбулася творча зустрічі користувачів та громади міста з Лесею Ворониною – сучасною українською дитячою письменницею, журналісткою, перекладачкою.

 Юним користувачам бібліотеки вона добре знайома як автор пригодницьких повістей «Прибулець з країни Нямликів», «Нямлик і балакуча квіточка», «Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера», іронічних детективів, об'єднаних у серію «Суперагент 000»: «У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях», «Таємниця золотого кенгуру», які вони із задоволенням читають. Під час зустрічі Леся Воронина розповідала про цікаві і незвичайні випадки зі свого життя, історії написання своїх творів та найцікавіші епізоди з них.

IMG 0817

IMG 0823

  На зустріч завітали вчителі української мови та літератури учбових закладів міста та району, учні шкіл міста. Під час зустрічі відбулось і живе спілкування з письменницею, і презентація нових книг. Дорослі та діти із захопленням слухали розповіді письменниці і з неменшим задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді. Усі бажаючі мали змогу придбати книгу автора та взяти автограф у письменниці.
  Радісною несподіванкою для всіх присутніх стало отримання учнями загальноосвітніх закладів від автора відомих дитячих книг Лесі Ворониної дипломів переможців «Зимових читань 2016 року» за найкращі відгуки на прочитані книги сучасних українських авторів для дітей.

IMG 4330

IMG 4334

 IMG 4337

IMG 4338

IMG 4347

IMG 4354

IMG 4357

Серед дипломантів:

Каракуц Єлизавета, 6-б кл. Костянтинівської гімназії

Завозіна Єлизавета, 6-б кл. Костянтинівської гімназії

Буримченко Анастасія, 6-а кл. Костянтинівської гімназії

Коломієць Світлана, 7-а кл, ЗШ № 2

Пелих Дмитро, 8-б кл., ЗШ № 5

Носов Роман, 8-б кл., ЗШ № 5

Брежнєв Єгор, 7-б кл., ЗШ № 5

Лісова Вероніка, 7-а кл, ЗШ № 16

Целуйко Ольга, 7-а кл, ЗШ № 16

Дворяжкіна Марина, 6-а кл., ЗШ № 16.

  У подарунок кожний дипломант отримав книгу від письменниці.

IMG 0855

IMG 0854

  Творча зустріч пройшла в дуже теплій атмосфері. А після заходу діти, які ще не були знайомі з творчістю письменниці, вже виявили бажання взяти книги для читання в бібліотеці і прочитати їх протягом весняних канікул. Адже головною метою подібного роду заходів є не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці та естетична насолода від спілкування з автором, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості.
  Сподіваємось, що зустріч з Лесею Вороніною залишила в серцях костянтинівців тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.
  Читачі та колектив бібліотеки щиро вдячні Лесі Ворониній за позитивні емоції, які вона дарує дітям своїми творами, і радує їх творчими зустрічами! Бажаємо письменниці успіхів, натхнення і гарного настрою.

IMG 0857

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.