Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Декабрь 2015 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Арт-фестиваль «Андріївські вечори»

 IMG 4035

{youtube}y5P-BKWUcKU{/youtube}

  Справжнє свято єднання відбулося 10 грудня в нашій Центральній міській публічній бібліотеці. Цього разу робітники бібліотеки та громада міста зустрічали гостей зі Львова: письменниць Дару Корній, Оксану Печерську, Марічку Пак та учасників фольклорного колективу «Джоломіга» /художній керівник Яцків Андрій, заступник директора Львівської філармонії/, які в рамках акції «Братання із Заходу на Схід» (Львівська область-Донецька область) запросили на арт-фестиваль «Андріївські вечори» фольклорні колективи: «Берегинька» /Іванопільська школа, Костянтинівського району/ та «Червона калина» /КЗК Палацу молоді «Юність»/.

IMG 4017

IMG 4016 

  Програма арт-фестивалю була дуже насиченою. Спочатку користувачі познайомилися з творчістю Львівських письменниць. Вони читали свої вірші, розповідали про книги, а Марічка Пак /письменниця і бард/ виконувала власні пісні. Зворушлива і тепла атмосфера панувала в залі.

IMG 4001

  А потім глядачі опинилися на справжніх Андріївських вечорницях, на які гостей запросили герої творів наших класиків: М.В.Гоголя «Вечори на хуторі близ Диканьки» - Солоха /Л.М. Костильова/, Михайла Старицького «За двома зайцями» - Проня Прокопівна /С.О. Тютюнік/ та Химка /В.В. Журавльова/, які представляли творчі колективи нашої гостинної Костянтинівської землі.

IMG 4046

  Сильні емоції і неперевершене враження гості та учасники арт-фестивалю отримали від виступу фольклорного колективу «Джоломіга» /художній керівник Яцків Андрій/.

IMG 4060

{youtube}xodWYWw04ko{/youtube}

 Слухаючи виступи талановитих виконавців, ще раз приходиш до висновку, що мистецтво не має кордонів і прекрасні українські пісні та твори полюбляють, як на заході так і на сході нашої країни.

IMG 4036

  Після закінчення заходу гості та учасники ще довго не розходилися, ділилися своїми враженнями, спілкувалися між собою.

IMG 4027

 Маленька жителька міста Костянтинівки Ануш подарувала першу книжечку своєї мами Сирануш Арутюнян-Бозоян "Світлячки" львівській письменниці Дарі Корній. 

IMG 4021

  Л.М. Костильова, бібліотекар 1 категорії по масовій роботі ЦМПБ

Джерело http://konstlib.net/node/12395

 https://www.youtube.com/watch?v=9PhixyiRBEE Братання із Заходу на Схід

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.