Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Сентябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Гурток української вишивки «Від стібка до стібка» збирає друзів

 IMG 6541

  З 2015 року ЦМПБ приєдналася до реалізації Міжнародного дитячого проекту «Вишиті мрії» (керівник волонтерської спілки Liberi Liberati Максим Потапчук). Проект допомагає дітям-переселенцям та їх батькам навчитися самим заробляти кошти, аніж просити їх у благодійників. Особливо це стосується дітей зі сходу України, які опинилися в біді та небезпеці.

  Головними завданнями проекту є сприяння творчому розвитку дітей, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, навчання їх праці, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, веденню активного способу життя, соціальна адаптація, налагодження нових комунікативних зв’язків, розширення світогляду у культурному напрямку, вивчення українських звичаїв, традицій, а це дуже потрібно, бо знання - це велика та потужна сила. А ще цей проект допоможе дітям-переселенцям з обмеженими можливостями, їх батькам, а також дітям, які постраждали внаслідок війни на сході України адаптуватися в нових умовах.
  Вже третій рік в рамках реалізації проекту «Вишиті мрії» при ЦМПБ працює гурток української вишивки «Від стібка до стібка» (керівник волонтер Наталія Шевченко), членами якого є жінки - вимушено переміщені особи, діти ВПО, мешканці міста, талановиті люди з обмеженими можливостями.
 Члени гуртка збираються на заняття, де навчаються різним технікам української вишивки. Свої вироби вони презентують на виставках нашого міста, регіону, країни та за її межами. Готові вироби також реалізуються на ярмарках та виставках. Отримані кошти юні дарування використовують для подальшого вдосконалення своїх творчих навичок.
  9 вересня о 10-00 після літньої перерви відбулося нове заняття гуртка «Від стібка до стібка». В рамках реалізації дитячого волонтерського проекту "Вишиті Мрії" члени гуртка отримали новенькі матеріали для творчих робіт (тканину та барвисті нитки). З них вони зроблять вишиті мішечки для лікарських трав.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наступні заняття гуртка «Від стібка до стібка».
Кожної суботи об 11-00 у центральній міській публічній бібліотеці (б-р Космонавтів, буд.11) проводяться заняття гуртка української вишивки «Від стібка до стібка» (керівник волонтер Наталія Шевченко).
Довідки за телефоном (06272)2-70-06

IMG 6540

IMG 6542

IMG 6543

IMG 6537

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.