Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Ноябрь 2013 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Рідна мова, як мати, у світі – одна!

IMG 8668 Батьківщина починається з батька і матері, з оселі, де вперше побачили світ, з мови, якою розмовляли наші батьки, з подвір’я, по якому  бігали, з села чи міста, з України, де ми народилися. А Україна – це наша Батьківщина. І ми завжди повинні пам’ятати  свої витоки, свою мову.
  В переддень Дня української писемності та мови 6 листопада об 11 годині в спілці інвалідів «Друг» зібралися шанувальники української пісні та гумору на українські вечорниці „Рідна мова, як мати, у світі – одна!”.


     Колоритні літературні персонажі«на новий лад»,  завітали до світлиці на українські вечорниці:  Кайдашиха /Людмила Коваленко/ із повісті Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я» - та її  невістка Мотря  /Вікторія Журавльова/, небога господині вечорниць /Людмили Костильової/  Проня Прокопівна із п’єси Михайла Старицького «За двума зайцями» - Світлана Тютюнік . Розповідь вченої Проні про Нестора Літописьця та монолог «Чия мова краща» вразили присутніх, а українські  пісні, інсценівки та жарти добавили родзинку на свято. Неповторне враження і саме головне - позитивний настрій глядачів став нагородою для фахівців ЦМПБ ім. М. Горького. 
  А сьогодні, 7 листопада  на  українських вечорницях побували мешканці Будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів з якими теж пов’язує нас давня і тісна дружба . Так що, бібліотечні гастролі продовжуються! Запрошуйте нас  у гості і ви не пошкодуєте!
Бібліотекар 1 категорії з масової роботи Людмила Костильова.

Всі фотографії заходу дивіться в фотогалереї.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.