Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Август 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

З Днем знань!

BELL1

Осінь ніжно розпустила

Фарби різних кольорів,

І ласкаво запросила

Знов до школи школярів. 

  Відлетіло літечко. І знову вересень покликав до школи… Так, наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості.

  Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
  День знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя.
  Через багато років ми з ностальгією і найтеплішими почуттями згадуємо цей знайомий з дитинства запах осінніх квітів, приємні клопоти щодо купівлі обновок до 1 Вересня.
  Крізь роки чуємо привітальні слова директора школи і бачимо щирі посмішки вчителів та щасливі очі молодих батьків. Невже знайдеться хтось, хто хоч раз у своєму дорослому житті не хотів би навіть на хвилинку знову потрапити у свій світлий клас і знову підняти руку, щоб відповісти на запитання вчительки.
  У цей день не лишається осторонь і наша центральна міська публічна бібліотека, бо тут всіх – і батьків, і учнів – привітно зустрічають бібліотекарі, які завжди готові допомогти у навчанні.
 Тож, напередодні Дня знань бібліотека пропонує всім, хто вчиться, звернути особливу увагу до книг, з допомогою яких швидко можна віднайти потрібну інформацію, знайти відповідь на безліч запитань (енциклопедії, словники, довідники для школярів). Усі бажаючі школярі запрошуються до Інтернет-центру бібліотеки, де мають можливість здійснити Інтернет-мандрівку до країн світу, в яких проводиться свято першого дзвоника, дізнатися про історію виникнення свята «Першого вересня», традиції та особливості святкування в інших країнах.
  Саме 1 вересня хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо здійснити свою мрію, досягти своєї мети у житті, нехай навчальний рік буде легким та успішним, пройде цікаво та плідно, у взаєморозумінні з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Будьте завзятими і наполегливими, старанними, цікавими до усього незвіданого. Нехай скарбничка ваших знань поповнюється щоденно.
  Також бажаємо, невичерпної енергії при здобутті нових знань, відмінних оцінок вам усім на уроках і доброго читання на дозвіллі!
  Пам’ятайте, Ви наше світле майбутнє, гордість батьків та рідної країни!

IMG 6526

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.