Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Сентябрь 2024 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новости

Новости

Все новости сайта

Онлайн-тестування «Що я знаю про благодійність?»

1 05 09 благо

   5 вересня святкують Міжнародний день благодійності. Це свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 2012 року з метою підвищення обізнаності про важливість благодійності та волонтерської діяльності. Дата була обрана на честь Матері Терези, яка померла 5 вересня 1997 року.

Подробнее: Онлайн-тестування «Що я знаю про благодійність?»

Листівка "З Днем знань!"

Костянтинівська ЦМПБ вітає всіх вчителів, дітей та батьків з Днем знань і бажає усім учням величезного бажання вчитися, успіхів, здоров'я, терпіння та чудових результатів!

Літо. Відпочинок. Море…

   Літо - це пора відпусток. Більшість мешканців нашої громади віддають перевагу Азовському морю. Воно не дуже глибоке, тепле та корисне, адже насичене великою кількістю йоду. Але дехто надає перевагу відпустці на Чорному морі. А саме – в Одесі.

Подробнее: Літо. Відпочинок. Море…

Я люблю Україну!

20240713 120758   В рамках відзначення Дня Державності України в Центральній міській публічній бібліотеці відбувся майстер-клас для дітей та батьків «Я люблю Україну!» з виготовлення творчого доробку у вигляді паперового серця. Патріотичний оберіг - це серце та частинка душі кожного учасника заходу, які об'єдналися, щоб висловити свою любов до Батьківщини та продемонструвати вдячність нашим мужнім захисникам.

Подробнее: Я люблю Україну!

29 червня Міжнародний день тропіків

29 06 тропіки

   2016 року ООН вирішила заснувати Міжнародний день тропіків. Цим днем підкреслюється не лише важливість регіону, а й привертається увага до низки проблем – від економічних до екологічних. Заходи включають дії щодо підвищення рівня обізнаності про тропіки, їх особливі труднощі, проблеми інфраструктури та перспективи.
   На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживає понад 800 мільйонів людей. Згідно з прогнозами, до 2050 року в тропічній зоні проживатиме близько половини населення планети.
   Майже 20% людей в тропіках не мають доступу до джерела чистої води, а 30% тамтешнього населення недоступні надійні джерела електроенергії. Це не дозволяє закачувати воду для посівів, не дає можливості дітям вчитися після настання темряви, викликає проблеми з доступом до інтернету, живленням систем охолодження та здійсненням економічної діяльності, якщо вона стосується електронних систем, безготівкових розрахунків тощо.
   Інтернет-центр Костянтинівської ЦМПБ запрошує користувачів здійснити віртуальну подорож у дивовижний світ тропіків.   Подорожуємо разом з бібліотекою!

Подробнее: 29 червня Міжнародний день тропіків

Вони потребують нашого піклування

15 червня в Україні та світі відзначають День захисту людей похилого віку.
З давніх-давен "старих" поважали, ставилися з повагою і підтримували всіма можливими способами. Не варто забувати, в майбутньому ми всі опинимося на місці людей похилого віку, тому важливо сьогодні ставитися до них справедливо, щоб вони відчували себе комфортно і захищено.
Костянтинівська ЦМПБ закликає всіх пам'ятати про нашу відповідальність перед людьми похилого віку та ділиться корисною інформацією.
Дивіться відеопрезентацію «Освіжаючі ідеї».

За Океан!

   

   Всесвітній день океану відзначається щороку 8 червня. У цей день необхідно оцінти все, що дає нам океан, задуматися про наш вплив на здоров'я океану, що погіршується, і спробувати зробити більше дій для його захисту.
  Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека пропонує користувачам переглянути відео «Як допомогти Океану» і дізнатись про 5 простих кроків, які кожен з нас може зробити, щоб врятувати океан від забруднення.

Голоси що звучать

20240529 123147

   Міжнародний день безневинних дітей жертв агресії відзначається у світі щорічно 4 червня, відповідно до постанови Генеральної асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року.
   Третій рік 4 червня, ми вшановуємо пам‘ять про безневинно убієнних українських дітей, які загинули в Україні. Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека приєдналася до участі у Всеукраїнській акції «Голос Діти», присвяченій пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна. Юні громадяни та батьки прийняли участь у майстер-класі «Голоси що звучать» з виготовлення голубів із дзвіночками. Паперові фігурки птахів є уособленням душ малечі, а дзвіночки – їхні голоси, що будуть вічно звучати в серцях українців. Пам’ять кожної безневинної дитини – жертви агресії має бути вшановано в Україні. Захистимо дітей від страхіть війни.

Подробнее: Голоси що звучать

Паперова іграшка-антистрес своїми руками

20240601 105708   1 червня в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей зацікавлено та с користю провели свій вільний час діти та батьки, які відвідали майстер-клас з виготовлення іграшки-антистресу своїми руками, організований та проведений фахівцями Центральної міської публічної бібліотеки.

Подробнее: Паперова іграшка-антистрес своїми руками

Зі святом, біограф!

   Біографи, як відомо, описують чиїсь життя. Але сьогодні м'яч на нашому боці, і ми хочемо сказати кілька слів про самих біографів.
   Слово «біографія» складається з двох грецьких коренів зі значеннями «життя» та «пишу». Тобто біографія – це опис життя людини іншою людиною, біографом.

   Звісно, день 16 травня не просто так був обраний днем усіх біографів. Сьогодні відбулася зустріч Семюела Джонсона та його майбутнього біографа Джеймса Босуелла. Вони познайомилися в лондонському книгарні в 1763 і назавжди залишилися близькими друзями, а в 1791 був опублікований двотомник «Життя Семюела Джонсона».

   Семюел Джонсон або доктор Джонсон був видатним ученим-лінгвістом, критиком і поетом 18 століття. Його найвідоміша праця - «Тлумачний словник англійської мови», над яким він працював 9 років. Шотландський письменник Джеймс Босуелл протягом багатьох років записував дотепні висловлювання та критичні зауваження доктора Джонсона. Він також ретельно записував їхні бесіди, а результатом його роботи стала, на думку літературних критиків, видатна біографія, яку читають і сьогодні.
   Приділіть 16 травня хоч пару годин свого часу на прочитання біографії якогось видатного діяча чи письменника, адже біографи стараються для своїх читачів і ми повинні поважати їхню працю.

З Днем вишиванки!

     

    16 травня в Україні відзначається Всесвітній день вишиванки. Традиційно в цей день у бібліотеці проводяться різноманітні заходи. Цього року колектив Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки дарує всім користувачам і мешканцям міста ретро відео вітання "З Днем вишиванки!". Вишиванка нас єднає!

Код нації на полотні

    «Код нації» – так називають українську вишиванку. І це не просто красиві слова. У залежності від історичного регіону України деталі і тематика орнаменту вишиванок відрізняються. А на початку ХХ століття, коли українська нація почала боротьбу за свої політичні права, вишиванка стала використовуватися як патріотичний та культовий одяг, символ української ідентичності.
    Щорічно у третій четвер травня світ відзначає Всесвітній день вишиванки. І хоче це свято досить молоде – йому лише 18 років, але цього року до нього долучаються все більше і більше країн.

Подробнее: Код нації на полотні

Слово про Матір

439866543 408451508620850 5512508805554455839 n

    Із чого починається це ласкаве й магічне слово - «мама»? З народження, з першого вигуку: «Мамо!». Слово «МАМА» росте разом із нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка. Так же тихо воно приходить на уста - промінцем маминої усмішки, ласкавістю її очей, світлинкою сонця. Із букви-краплинки та звуку-сльозинки народжується на світ одного дня слово «МА-МА».
   Це слово осяє хатину, як дар Божий. Тільки не дано нам запам'ятати цю мить, як не згадати того дня, коли над нашою колискою вперше схилилася ненька. Це - мить, і це - вічність. Усе життя мати захищає свою дитину. І перше слово дитини постає ангелом-хранителем в образі матері.
  Напередодні свята Дня матері пропонуємо вашій увазі кілька зворушливих, філософських та глибоких висловлювань про материнство, а саме - 10 відтінків слова «Мама».

Пам'ять мого народу

   8 травня, в День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам'ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників. Костянтинівська ЦМПБ презентує відеоматеріал "Пам'ять мого народу". Сьогодні в умовах агресії, як і в часи Другої світової війни, єдиний шлях відновлення миру — перемогти загарбника.

http://konstlib.net/node/18711

 

Символ пам'яті - червоний мак

20240508 094507

   8 травня ми відзначаємо День пам’яті про тих людей, які мужньо стояли перед натиском ворога багато років тому. Червоні маки стали символом пам'яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та гине сьогодні у боротьбі за незалежність. Червоний мак вперше використано в Україні у 2014 році на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни. Про ці історичні події йшла розмова під час проведення арт-зустрічі «Символ пам'яті - червоний мак», яку підготували і провели робітники Костянтинівської ЦМПБ. Діти та дорослі власноруч зробили чудові творчі вироби – червоні символічні паперові маки.

Подробнее: Символ пам'яті - червоний мак

Подкатегории




"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.