Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Май 2024 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Творчий конкурс «Конституція для всіх: і великих, і малих»

02 05 Конституція для всіх

   Національна бібліотека України для дітей та ГО «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» оголосили ІІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» - до Дня Конституції України.

Метою Конкурсу його організатори визначають популяризацію Конституції України; формування у дітей правового світогляду та правової культури; розвиток громадянської освіченості.

Основні завдання Конкурсу: ознайомлення дітей із правами, обов’язками та відповідальністю згідно з Конституцією України; зацікавлення до вивчення Конституції та законів України; поглиблення правових знань та формування правової свідомості; розвиток творчого потенціалу дітей.
Організаційно-методичне забезпечення та модерацію інформаційних ресурсів Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей.
В областях України співорганізаторами та координаторами його проведення є обласні бібліотеки для дітей.

За викладеними в Положенні про Конкурс умовами, творчий конкурс проводиться з 19 лютого до 28 червня 2024 року, а конкурсним завданням є створення театралізованої ілюстрації до статей книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих» (автор — Володимир Читай) у вигляді відеоролика. Статтю Конституції для виконання завдання учасники обирають самостійно.
Текст цієї книжки доступний на сайті НБУ для дітей за посиланням:
https://chl.kiev.ua/mbm/MBM/Book/View/717#page/1/mode/2up

У Конкурсі можуть брати участь творчі колективи у складі дітей і дорослих (учителі, бібліотекарі та батьки).
З детальними вимогами до театралізованої ілюстрації та технічними вимогами до відеозйомки знайомтесь на сайті Національної бібліотеки України для дітей:
https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=80

Готові відеоролики бібліотекарі, класні керівники або законні представники (в т.ч. батьки) творчого колективу до 15 червня 2024 року направляють через гугл-форму. (Коротке посилання: https://cutt.ly/4wNxxsPE).

Переможці Конкурсу будуть визначатися у двох номінаціях:
— «Вибір глядачів»;
— «Вибір журі».

Переможці у номінації «Вибір глядачів» визначаються за вищою сумарною кількістю реакцій глядачів (вподобайки, коментарі, поширення) на відеоролик, розміщений на інформаційних ресурсах Конкурсу станом на 23:59 20 червня 2024 року.
Переможці у номінації «Вибір журі» визначаються журі Конкурсу, що утворюється Організаційним комітетом.

Результати Конкурсу мають бути визначені і оприлюднені на інформаційних ресурсах Конкурсу та на сайті НБУ для дітей до 28 червня 2024 року.
Усі учасники отримають сертифікат учасника Конкурсу, а переможці будуть нагороджені спеціальним дипломом та примірником книги «Конституція для всіх: і великих, і малих» з автографом авторів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.