Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Март 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

«Читай-пиши»: стартував конкурс відгуків для школярів

  01 03 konkurs chitay

   Благодійний фонд Сергія Жадана спільно з проектом підтримки дитячого читання «BaraBooka» оголошують про початок конкурсу відгуків для школярів «Читай-пиши».

   Школярам Донецької та Луганської областей пропонують спробувати себе в якості літературних критиків, виграти призи та відвідати Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у Києві.
   «Для чого ми робимо цей конкурс? – звертається до учасників Сергій Жадан. – Щоби нагадати дітям просту річ: книги – це не лише письменники з хрестоматій, чиї мудрі обличчя зображені на пам’ятниках і грошових купюрах. Письменники живуть поруч із нами і пишуть про нас. Книги – це про те, що відбувається довкола, література – це цікаво й неочікувано. Читати – це велика насолода й неабияка розкіш. А головне – література дуже доступна, вона ось – варто лише простягнути руку до книжкової полиці. І вже потім важко буде відірватись – обов’язково дочитаєш до кінця й сам про це щось напишеш».
   Підтримати ініціативу вирішили благодійники – Денис Угрин та Роксана Літинська (Dennis Ougrin, Roxanne Litynska). Подружжя з Лондону збирає кошти на підтримку проектів для дітей на сході України, які найбільше постраждали від військового конфлікту. Цього разу Денис та Роксана вирішили привернути увагу до фонду в незвичайний та екстремальний спосіб – піднятися на гору Еверест.
   «Ми багато допомагали нашим співгромадянам зі сходу України і дітям зокрема. Після знайомства з Іриною Куніциною (головою правління «Благодійного Фонду Сергія Жадана» – ред.) і Сергієм нас захопила ідея відійти від стандартної допомоги матеріальними речами і прийти до абсолютно нового рівня допомоги – заохочення пізнання світу і самих себе через літературу. Діти Сходу повинні мати шанс не тільки пізнавати світ через нашу літературу, але і додавати до сучасної літератури. Їм є чим поділитися».
Конкурс «Читай-пиши» – це конкурс відгуків на книжки, написані українською мовою (не перекладні). Вибір книжки – на вподобання учасника Конкурсу, але пріоритетними є книжки сучасних українських авторів.
  Тож, якщо тобі від 10 до 17 років, Ти любиш читати і бажаєш поділитися своїми думками про сучасну літературу – пиши! А на допомогу прийдуть короткі відео-уроки від фахівців. На сторінці Конкурсу у Фейсбуці професійні книжкові оглядачі розкажуть, як цікаво розповідати про прочитану книжку, з чого варто починати розповідь, як її оформлювати і навіть про що слід змовчати.
   Збір конкурсних робіт триватиме до 1 квітня. Оголошення переможців відбудеться 30 квітня 2019 року.
  Переможців Конкурсу визначатиме професійне журі: літературні критики, письменники, літературознавці.
   Фіналісти відбіркового етапу отримають книжки видавництва «Ранок» і дипломи НЦ «МАНУ», а шестеро найкращих із них – планшети та електронні книжки. Особливим призом для 6 переможців стане поїздка навесні 2019 року до Києва на ІХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» 22–26 травня. Крім участі у фестивальних подіях, для дітей буде організована ознайомча екскурсія Києвом та інші активності.
barabooka.com.ua 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.