Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Апрель 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

«ДОБРИЙ ВЕЧІР, БЕЛЬГІЯ!»

СЦЕНАРІЙ
зустрічі Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса
з громадою міста Костянтинівки в центральній міській публічній бібліотеці
«ДОБРИЙ ВЕЧІР, БЕЛЬГІЯ!»
(18:00 - 20:00, читальна зала,
члени костянтинівської громади, внутрішньо переміщені особи, громадські діячі)

На парадному ганку бібліотеки зустріч гостей з хлібом – сіллю

Ведуча 1 Гостей у оселі вітаємо щиро,
Від серця до серця хай пісня летить,
Любов’ю та ніжністю, щастям і миром
Обійме весь простір і неба блакить.
Із хлібом та сіллю, як завжди ведеться,
Ми зичим здоров’я усім і добра.
Хай сонце всміхнеться, життя удається,
І доля завжди щоб привітна була.

Далі вся зустріч відбувається у читальній залі

Звучить Гімн України

Вед. 1 Добрий вечір, дорогі друзі, шановні гості!

Вед. 2 І сьогодні ми з великим задоволенням промовляємо ще одне вітання

Разом ведучі: «ДОБРИЙ ВЕЧІР, БЕЛЬГІЯ!»

Вед. 1 на фоні карти країни та музичного супроводу звучить текст:
  Бе́льгія - офіційна назва: Королі́вство Бе́льгія — держава у Західній Європі. На півночі омивається Північним морем. На суходолі межує на півночі з Нідерландами, на сході — з Німеччиною і Люксембургом, на півдні — з Францією. Площа країни — 30 528 км² (139 місце у світі), населення — 11 161 600 осіб (відповідно до оцінки на 2014 рік). За густотою населення (367 ос. на 1 км²) Бельгія посідає одне з перших місць у світі.
  Брюссе́ль — столиця Бельгії і Фландрії, де - факто столиця Європейського Союзу (адже в ньому базується більшість інституцій ЄС), а ще - це центр найбільшої міської агломерації країни.
  Населення міста становить 1 154 600 осіб (за даними 2013 року). Серед інших великих міст слід виділити Антверпен, Льовен, Мехелен, Гент, Брюгге, Льєж.
  Офіційні мови — нідерландська (у Фландрії та Брюсселі), французька (у Валлонії та Брюсселі), німецька (друга офіційна на землях Німецькомовної громади).
  Бельгія — член ООН, НАТО, ЄС.

Вед. 2 Бельгія має безпосереднє відношення до Костянтинівки. Адже розвитком промисловості кінця ХІХ початку ХХ століття наше місто у значній мірі зобов’язане бельгійським підприємцям. З ними в історії міста пов’язане будівництво скляних, металургійного та хімічного заводів. Бельгійські інвестиції в місцеву промисловість дали поштовх і розвитку самого населеного пункту, його інфраструктури, як можемо ми сказати на сучасний лад.

Вед. 1 Сьогодні, 25 липня 2016 року розпочинається нова сторінка у відновленні стосунків між Костянтинівкою та Бельгією завдяки приїзду в наше місто Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса.

Слово для вітання надається директору КЗК «ЦСПБ» Т.В.Оратовській

Звучить Гімн Бельгії

Вед. 1 Шановні пані та панове, увага! З великим задоволенням ми надаємо слово Надзвичайному та Повноважному Послу Королівства Бельгія в Україні Люку Якобсу.

Виступ

Вед. 2 А зараз ми пропонуємо всім разом пригадати історію Костянтинівки двох минулих століть - кінця ХІХ початку ХХ століття за допомогою наступних матеріалів. Зараз я надаю слово:
1) Виступ Ігоря Бредіхіна, костянтинівського історика – краєзнавця.
2) Валентина Олександрівна Павлюкова, викладач французької мови. Фільм «Ті, що пішли за горизонт» повертає до подій ХІХ століття – початку бельгійської історії в Костянтинівці.
3) Борис Володимирович Маяк, майор міліції у відставці, член ради ветеранів міськрайонного відділення поліції, доглядач музею костянтинівської поліції (презентація «Бельгійські вітальні листівки. З історії сім’ї»).
4) Володимир Березін, краєзнавець, журналіст.
5) Людмила Задорожня, викладач української мови та літератури Костянтинівської гімназії.

Вед. 1 Значна частина історичних документів, які стосуються Бельгії, зберігається в Костянтинівському міському краєзнавчому музеї. А в нашій центральній міській публічній бібліотеці фахівцями збираються друковані та електронні інформаційні ресурси, виготовляються рекламні матеріали, частина яких представлена на нашій виставці у Пункті Європейської інформації (розповідь).

На фоні музики

Вед. 2 Шановні друзі! Непомітно спливає час, підходить до кінця наша незвична зустріч. Сьогодні у Пункті Європейської інформації центральної міської публічної бібліотеки з вами спілкувався Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс.

Вед. 1 Побажаємо ж нашому вельмишановному гостю та всім присутнім костянтинівцям здоров’я та миру, тепла та щирих відносин між людьми.

Вед. 2 З упевненістю можемо наголосити, що наша зустріч у Костянтинівці зробила свій вклад у налагодження дієвих сучасних стосунків між Україною та Бельгією.

Ведучі разом: До побачення! До нових зустрічей!

Автори сценарію:
провідний методист Тетяна Сидоренко,
провідний бібліотекар Ірина Бондаренко

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.