Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Апрель 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Котянтинівські школярі зняли фільм про бельгійське минуле міста

 Konstantinovka belgiya 3

  Три місяці тому стартував історичний проект для школярів за підтримки асоціація Німецьких університетів спільно з асоціацією викладачів історії в Україні. Він передбачає декілька етапів участі.
  Учні костянтинівського ліцею взяли участь у заході. Тему для проекту обрали про бельгійське минуле міста. Розробку почали із консультації з обізнаними людьми: «ми звернулися до історика Ігоря Володимировича Бредихіна. Дуже часто із ним вели розмови. Як зрозуміти інформацію із листа чи фотокартки. Самі намагалися розповісти, що зображено на фото. Чи правильно ми думаємо? Як треба виділяти головне із історичних знахідок і які треба з того чи іншого робити висновки?» – розповіла про підготовку одна із учасниць проекту, учениця 9-го класу костянтинівської гімназії, Олександра Стрюк.

   Також в створенні конкурсної роботи були задіяні і інші джерела інформації. На основі отриманої інформації було знято двадцятихвилинний фільм. Картина розповідає про те, як бельгійці будували заводи на території Костянтинівки. Про те, хто саме із них: додаються біографії найвідоміших європейців, які залишилися в пам’яті на світлинах або в документах. Також про архітектурні пам’ятки, які були побудовані. «Нажаль, вони фактично не збереглися. Діти знаходять місця де вони були і роблять фото того, що залишилося. Це стосується 1917 року , коли соди приїхали перші бельгійці і почали будувати скляний, пляшковий, залізопрокатний заводи. З них починається наша історія. Потім навколо цих заводів були побудовані будинки робітників, залізниця і вже потім лікарні, школи, садки. Можна сказати, що завдяки бельгійцям і сформувалося наше місто» – розказала про зміст фільму керівник проекту Ольга Барабаш.
  Презентацію фільму заплановано на кінець квітня. В цей же час і будуть відомі результати від організаторів проекту. Якщо роботу учнів костянтинівського ліцею оцінять позитивно, то на учасників чекатиме подорож в осінню історичну школу до Берліну.
Юлія Дерека

Konstantinovka belgiya 2

Дерека Ю. Костянтинівські школярі зняли фільм про бельгійське минуле міста [Електронний ресурс] / Дерека Ю. - Електрон. текст. – Режим доступу: http://xn--80aug4b.xn--j1amh/kostyantinivski-shkolyari-znyali-film-pro-belgiyske-minule-mista/. - Загол. з екрану. – Мова : укр. – Перевірено : 06.04.2018

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.