Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Комментарии

Syndication

feed-image My Blog

Форма входа

Календарь

<< < Май 2024 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Збери прислів'я про сім'ю

prislivja ta prikazki pro batkiv

   Сім'я - головна цінність в нашому житті й тому не дивно, що їй присвячено свято в календарному році. У 2024 році День сім'ї в Україні вперше відзначать 15 травня.

   Довідка про Міжнародний день сім'ї
   28 липня 2023 року указом президента України №455/2023 Володимира Зеленського замість Дня сім'ї 8 липня був встановлений День сім'ї 15 травня, тобто, в один день з Міжнародним днем сім'ї, який був заснований ООН 1993 року.
   Питанням сім'ї почали приділяти все більше уваги починаючи з 1980-х років. З 1994 року в світі стали офіційно відзначати Міжнародний день сімей, а датою свята вибрали 15 травня. Щороку у цього дня - певна тема, пов'язана з сім'ями, наприклад, сім'ї та здоровий спосіб життя, проблеми незаможних сімей і роль батька в сім'ї та інші.
   Сім'я - найдорожче, що є в житті. Особливо її цінність відчуваєш зараз, у нелегкий воєнний час. У День сім'ї традиційно відбуваються просвітницькі та святкові заходи - тематичні конференції, благодійні акції, концерти. У Міжнародного дня сім'ї щороку змінюється тема свята - наприклад, проблеми бідних сімей, культура здорового життя в сім'ї, виховання дітей, сімейні традиції тощо.
   Але головне завдання цього дня - приділити увагу дорогим серцю людям. Влаштуйте сімейний обід або вечерю, вирушайте разом на пікнік, згадайте всі разом своє генеалогічне дерево. А якщо немає можливості зустрітися з рідними, то постарайтеся зателефонувати їм і сказати "Люблю" і "Спасибі" за все світле і хороше, що вони подарували нам.
   З відзначення Міжнародного дня сім'ї Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека пропонує всім бажаючим онлайн вікторину «Збери прислів'я про сім'ю». Зібрати «розсипані» прислів'я про сім'ю допоможуть хмари тегів, а ще сприятлива сімейна атмосфера свята.
   Миру і процвітання кожній родині!


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить
"Блог Libraryart - территория творчества" Copyright © 2018
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.